Garra rufa cena a prodej

Říjen 8, 2018 / By technologyup

Rybky s léčivými schopnostmi

Různé kožní choroby se nemusí léčit pouze pomocí hojivých krémů, ale mohou se eliminovat i jinými způsoby. Jedním z nich je i použití malých rybiček jménem Garra Rufa.

Exotický lék

Léčivé kouzlo rybek netkví ve složení jejich těla, ale v jejich schopnosti odstraňovat odumřelou či zanícenou kůži. Dělají to jednoduše – kůži prostě konzumují. Tento proces může mnoha laikům připadat jako poměrně bolestivý, ale opak je pravdou. Jelikož Garra Rufa rybky nemají žádné zuby, nemohou se do vás zakousnout. Svou potravu získávají tak, že ji v podstatě ožužlávají. Stačí pár procedur a veškerá poškozená kůže je pryč. Tuto léčebnou kůru můžete podstoupit buďto v některém specializovaném kosmetickém salónu, kterých je v naší zemí už poměrně dost, nebo si ji můžete dopřát i v pohodlí svého domova.

Příjemná cena

Garra Rufa cena není příliš vysoká. Řádově stojí jedna rybka okolo padesáti korun, což není nic hrozného, zvláště, když přihlédnete k tomu, že jejich léčebný potenciál může být skutečně velký. Proto, abyste mohli tyto rybky doma chovat, musíte si pořídit speciální akvárium, díky kterému jim dokážete vytvořit to nejvhodnější možné prostředí. Tento druh rybek totiž potřebuje plavat ve vodě prosté chlóru a při teplotách pohybujících se od 20 – 32°C. Takovéto podmínky se vám podaří navodit nejlépe právě ve specializovaném akváriu.

Seženete je snadno

Koupit si tento druh rybek blízko vás můžete v některých chovatelských potřebách. Rybičky Garra Rufa prodej najdete v každém větším městě. Pro lokální léčbu jich stačí koupit okolo 50 – 60, pro terapii pro celé tělo zhruba jednou až dvakrát tolik.

Garra ruffa