Garra rufa akvárium

Říjen 19, 2018 / By technologyup

Garra rufa akvárium pro domácí použití

Určitě jste už slyšeli o malých rybičkách Garra rufa. Pro mnoho lidí s kožními potížemi se staly doslova přes noc nejoblíbenějšími zástupci fauny.

Léčivé schopnosti

Garra Rufa pocházejí z Turecka a některých oblastí Sýrie. Jedná se o rybky, které nevynikají ani tak svou krásou, jako pro svou schopnost čistit starou nebo poškozenou kůži. A to jednoduchým způsobem, pomocí ožďubování. Takto dokáží zbavit pokožku odumřelých nebo jinak poškozených částí. To se hodí nejen v případě zkrášlovacích procesů, ale i při sekundární léčbě různých typů ekzémů a jiných podobných onemocnění. Jejich účinek sice není vždy stoprocentní, ale výsledky mají i tak velmi slušné. Zlepšit si díky těmto rybkám kůži můžete jak ve specializovaných zkrášlovacích salónech, tak i u sebe doma. Stačí si jen koupit speciální Garra Rufa akvárium.

Garra rufa akvárium

Nový designový prvek do bytu

S dermaquariem doma nebudou spokojeni pouze lidé, kteří si chtějí dopřávat očistnou kožní kůru co nejčastěji, ale rovněž i milovníci moderního vkusného designu. Dermaquarium totiž neslouží pouze k chovu rybiček Garra Rufa, ale také jako ozdoba, která se hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice. Dá se pořídit v mnoha barevných variacích. Navíc mu nechybí ani nasvícení, takže ve večerních a nočních hodinách dokáže vykouzlit příjemnou atmosféru. Intenzitu světla navíc lze jednoduše regulovat, a to pomocí dálkového ovládače.

Kvalitní materiály

DermaQuarium ( Garra rufa akvárium )je vyrobeno z kvalitních materiálů. Konstrukce jako taková je dřevěná, akvárium samotné pak tvoří ultra čisté sklo. To je samozřejmě zcela průhledné. Díly, které zajišťují filtraci, respektive vzduchování, jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Jednoduchá údržba i instalace

Vše, co musíte udělat pro instalaci dermaQuaria je to, že zapojíte kabel do sítě. Nic víc opravdu není potřeba. Systém akvária je soběstačný a spustí se bez vašeho dalšího přičinění. Obdobně jednoduchá je i údržba dermaQuaria. To je navrženo tak, aby se čistilo co nejsnadněji. Dá se jednoduše vysunout. Navíc je součástí dermaQuaria i sada na jeho čištění, takže není nutné kupovat nic navíc.